Kordowski Digital Agencja SEO

Oferta Pozycjonowania dla Ciebie!

Zanim zapytasz o więcej szczegółów sprawdź swoją stronę! Pomożemy Ci podjąć przemyślaną decyzję w trakcie wyboru agencji!  img

  Cennik SEO i Pozycjonowania stron Ceny

  SEO Lokalne

  od3000PLN

  • Strategia SEO
  • Pozycjonowane frazy lokalne
  • Optymalizacja treści
  • Link Building lokalny
  • 1 artykuł miesięcznie w cenie

  SEO Pakiet PL

  od4000PLN

  • Strategia SEO
  • Pozycjonowane frazy generyczne i long tail
  • Optymalizacja treści
  • Link Building krajowy
  • 2 artykuły miesięcznie w cenie

  SEO Ecommerce

  od6000PLN

  • Strategia SEO
  • Pozycjonowane generyczne, produktowe, brandy producentów
  • Optymalizacja treści, produktów, kategorii i bloga
  • Link Building krajowy

  SEO Zagranica

  od8000PLN

  • Strategia SEO
  • Pozycjonowane frazy w języku danego kraju
  • Optymalizacja treści
  • Link Building lokalny i globalny
  • 2 artykuły miesięcznie w cenie napisane przez "native speaker

  Zwiększ widoczność w Google

  Oferta SEO,
  Oferta Pozycjonowanie Stron,
  Agencja SEO Audyt SEO

  Skuteczna Agencja SEO – Kordowski Digital 

  SEO, pozycjonowanie stron to najlepszy sposób na pozyskanie klientów i sprzedaż

  Usługa pozycjonowania stron jest usługą cykliczną obejmująca trzy filary działań. Są to audyt techniczny, wraz z rekomendacjami i planem wdrożenia, audyt treści, wraz z rekomendacjami i planem wdrożenia oraz Link Baiting(link building), czyli działanie mające na celu zdobycie naturalnych linków przychodzących, bez konieczności zapłaty za nie. Agencja SEO Kordowski Digital to nietypowe podejście do współpracy. Rozliczamy się w modelu CPS, nasza marża jest uzależniona w 100% od wygenerowanej sprzedaży.

  Kordowski Digital Agencja SEO

  Jak Agencja SEO Kordowski Digital może Ci pomóc w biznesie?

  Nasze siedemnastoletnie doświadczenia pracy nad projektami SEO jest do Twojej dyspozycji. Dzielimy się wiedzą z zakresu pozycjonowania, pozycjonowania za granicą, optymalizacji technicznej stron, planowaniem treści. Nasze portfolio to projekty w 30 krajach Europy, Azji i obu Ameryk.

  audyt@3x

  01
  Audyt Techniczny i Audyt Treści

  Jako Agencja SEO dostarczamy analizę techniczną oraz analizę treści. Jest to podstawą wszystkich działań w procesie pozycjonowaniu stron.

  W ramach współpracy otrzymasz pełną listę rekomendacji dotyczących wymaganych zmian na stronie oraz rekomendacje dotyczące treści. Pomożemy lub wdrożymy sami, zmiany na stronie. Dostarczymy Ci Listę artykułów do napisania lub napiszemy je dla Ciebie.

  autorytet@3x

  02
  Pozycjonowanie Sklepów Internetowych, Ecommerce

  Agencja SEO dla Ecommerce. Specjalizujemy się w kampaniach SEO. W ramach współpracy otrzymasz od nas pełne wsparcie merytoryczne oraz efektywne działania SEO dla Ecommerce.

  Możemy rozliczać się zarówno w modelu stałej opłaty, jak również w modelu mieszanym uwzględniającym wygenerowaną przez Nas sprzedaż.

  pozycjonowanie@3x

  03
  Budowa Autorytetu Domeny, Link Building

  Budowa autorytetu domeny to jeden z najistotniejszych elementów skutecznej kampanii SEO i działań Agencji SEO.

  Jest to wieloetapowy proces, który spowoduje, że twoja widoczność w wynikach Google, Baidu, Yandex czy Bing będzie regularnie się zwiększać. Celem ostatecznym jest zdobycie zaufania na najwyższym poziomie. Nasze działania opieramy na pozyskiwaniu jakościowych linków, nie stosujemy sieci linków, zaplecz SEO ani innych technik o niskiej jakości.

  miedzynarodowe@3x

  04
  SEO Międzynarodowe, Europa, Stany Zjednoczone, Azja, Ameryka Południowa

  To, co na pewno nas wyróżnia to klienci zagraniczni oraz szeroka lista krajów, w których nasz zespół prowadził projekty SEO. W portfolio mamy projekty w 18 krajach Europy, Azji i obu Ameryk. Chcemy się tym doświadczeniem podzielić z naszymi klientami.
  Pozycjonowanie w Anglii czy kampania SEO w USA nie jest dla nas czymś nowym. Pozycjonowanie w Baidu czy pozycjonowanie w Yandex to dla nas chleb powszedni. Sprawdź nas!

  points bg 1

  Przykładowy plan projektu pozycjonowania Kordowski Digital

  • Pierwszy miesiącPrzygotowujemy Strategię SEO

   W pierwszym miesiącu pracy przygotowujemy szczegółowy plan działań na najbliższe 12 miesięcy. Plan zawiera rekomendacje dotyczące optymalizacji technicznej, optymalizacji treści i struktury serwisu.

  • Miesiące 2-3Wdrażamy rekomendacje techniczne

   Poprawiamy Twoją stronę tak by była zgodna z wymogami Google, przebudowujemy strukturę linkowania wewnętrznego, uzupełniamy brakujące treści ważne dla algorytmu Google.

  • Miesiące 2-12Optymalizujemy treści i dodajemy nowe

   Optymalizujemy istniejące treści i zgodnie z planem publikujemy nowe treści. Tworzymy treści od zera lub poprawiamy istniejące. Możesz u nas zamówić infografiki, grafiki, ebooki i inne popularne formy.

  • Miesiące 2-12Budujemy autorytet Twojej domeny

   Optymalizujemy profil linków prowadzących do Twojej strony, pozyskujemy nowe linki z DA powyżej 25. Naturalnie wspieramy Twoja domenę w budowaniu autorytetu. 

  home6 icon 14 1
  home6 icon 14 1
  points bg 1

  Pytania i odpowiedzi

  W ramach konsultacji chcemy porozmawiać o Twoich wątpliwościach i pytaniach dotyczących działań SEO. Podpowiemy Ci, jakie kierunki wybrać w ramach Twojej strategii SEO. Możesz też liczyć na praktyczne wskazówki dotyczące korelacji pomiędzy SEO i innymi działaniami Digital Marketing.

  Nie podajemy informacji, które standardowo są dostarczane w ramach płatnych usług.

  Strategia SEO

  Oto główne składniki strategii SEO wraz z krótkimi opisami:

  1. Słowa kluczowe: Słowa kluczowe są podstawowym elementem strategii SEO. Polega to na identyfikacji i wykorzystaniu odpowiednich słów kluczowych, które potencjalni klienci wpisują w wyszukiwarkę, aby znaleźć produkty lub usługi oferowane przez Twoją firmę.

  2. Optymalizacja na stronie (On-Page SEO): Optymalizacja na stronie odnosi się do różnych działań podejmowanych bezpośrednio na stronie internetowej w celu poprawy jej widoczności w wynikach organicznych wyszukiwania. Obejmuje to optymalizację treści, struktury URL, tagów meta, nagłówków, linków wewnętrznych i innych czynników, które wpływają na indeksację i rangowanie strony przez wyszukiwarki.

  3. Optymalizacja techniczna (Technical SEO): Optymalizacja techniczna dotyczy poprawy aspektów technicznych witryny, które wpływają na jej indeksację i widoczność w wynikach wyszukiwania. Obejmuje to optymalizację struktury URL, plików robots.txt, mapy witryny XML, prędkości ładowania strony, responsywności mobilnej, bezpieczeństwa witryny i innych czynników technicznych.

  4. Linkowanie wewnętrzne: Linkowanie wewnętrzne odnosi się do tworzenia linków między różnymi stronami w ramach twojej witryny. Ma to na celu ułatwienie nawigacji dla użytkowników i wyszukiwarek, a także przekazywanie wartości SEO między różnymi stronami.

  5. Link building: Link building to proces zdobywania wysokiej jakości linków prowadzących do Twojej witryny z innych zaufanych i autorytatywnych stron internetowych. Zewnętrzne linki są traktowane przez wyszukiwarki jako wskazówki dotyczące wartości i znaczenia Twojej witryny, co może wpływać na jej pozycję w wynikach wyszukiwania.

  6. Optymalizacja treści: Optymalizacja treści polega na tworzeniu wysokiej jakości, wartościowej i unikalnej treści, która jest dostosowana do potrzeb i zainteresowań Twojej grupy docelowej. Obejmuje to odpowiednie użycie słów kluczowych, atrakcyjne nagłówki, treść o wysokiej jakości, linkowanie wewnętrzne i zewnętrzne oraz tworzenie treści dostosowanych do różnych formatów, takich jak tekst, obrazy, wideo itp.

  7. Analiza danych i optymalizacja: Analiza danych SEO to kluczowy element strategii. Polega na monitorowaniu, śledzeniu i analizie danych dotyczących ruchu na stronie, pozycji w wynikach wyszukiwania, zachowań użytkowników, konwersji i innych metryk. Na podstawie tych danych można wprowadzać optymalizacje i dostosowywać strategię w celu osiągnięcia lepszych wyników SEO.

  EEAT SEO

  EEAT

  EEAT, czyli Expertise, Experience, Authoritativeness, and TrustworthinessEEAT, czyli Expertise, Experience, Authoritativeness, and Trustworthiness, to kluczowe elementy

  Czytaj więcej »