Zwiększ widoczność w Google

Oferta SEO, Oferta Pozycjonowanie Stron Agencja SEO

Kordowski Digital Skuteczna Agencja SEO

SEO, pozycjonowanie stron to najlepszy sposób na pozyskanie klientów i sprzedaż

Usługa pozycjonowania stron jest usługą cykliczną obejmująca trzy filary działań. Są to audyt techniczny, wraz z rekomendacjami i planem wdrożenia, audyt treści, wraz z rekomendacjami i planem wdrożenia oraz Link Baiting, czyli działanie mające na celu zdobycie naturalnych linków przychodzących, bez konieczności zapłaty za nie. Agencja SEO Kordowski Digital rozliczaj się za sprzedaż!

Kordowski Digital Agencja SEO

Jak Agencja SEO Kordowski Digital może Ci pomóc w biznesie?

Nasze szesnastoletnie doświadczenia pracy nad projektami SEO jest do Twojej dyspozycji. Nasze portfolio to projekty w 18 krajach Europy, Azji i obu Ameryk.

01
Audyt Techniczny i Audyt Treści

Agencja SEO Kordowski Digital dostarczy Ci analiza techniczną i analizę treści. Jest to podstawa wszystkich działań w pozycjonowaniu stron.

W ramach współpracy otrzymasz pełną listę rekomendacji dotyczących wymaganych zmian na stronie oraz rekomendacje dotyczące treści. Pomożemy lub wdrożymy sami, zmiany na stronie. Dostarczymy Ci Listę artykułów do napisania lub napiszemy je dla Ciebie.

02
Pozycjonowanie Sklepów Internetowych, Ecommerce

Agencja SEO dla Ecommerce. Specjalizujemy się w kampaniach SEO. W ramach współpracy otrzymasz od nas pełne wsparcie merytoryczne oraz efektywne działania SEO dla Ecommerce.

Możemy rozliczać się zarówno w modelu stałej opłaty, jak również w modelu mieszanym uwzględniającym wygenerowaną przez Nas sprzedaż.

03
Budowa Autorytetu Domeny, Link Building

Budowa autorytetu domeny to jeden z najistotniejszych elementów skutecznej kampanii SEO i działań Agencji SEO.

Jest to wieloetapowy proces, który spowoduje że twoja widoczność w wynikach Google, Baidu, Yandex czy Bing będzie regularnie się zwiększać. Celem ostatecznym jest zdobycie zaufania na najwyższym poziomie.

04
SEO Międzynarodowe, Europa, Stany Zjednoczone, Azja, Ameryka Południowa

To co na pewno nas wyróżnia to klienci zagraniczni oraz szeroka lista krajów, w których nasz zespół prowadził projekty SEO. W portfolio mamy projekty w 18 krajach Europy, Azji i obu Ameryk. Chcemy się tym doświadczeniem podzielić z naszymi klientami.
Pozycjonowanie w Anglii czy kampania SEO w USA nie jest dla nas czymś nowym. Pozycjonowanie w Baidu czy pozycjonowanie w Yandex to dla nas chleb powszedni. Sprawdź nas!

Przykładowy plan projektu pozycjonowania Kordowski Digital Agencja SEO

 • Pierwszy miesiącPierwszy miesiącPrzygotowujemy Strategię SEO

  W pierwszym miesiącu pracy przygotowujemy szczegółowy plan działań na najbliższe 12 miesięcy. Plan zawiera rekomendacje dotyczące optymalizacji technicznej, optymalizacji treści i struktury serwisu.

 • Miesiące 2-3Miesiące 2-3Wdrażamy rekomendacje techniczne

  Poprawiamy Twoją stronę tak by była zgodna z wymogami Google, przebudowujemy strukturę linkowania wewnętrznego, uzupełniamy brakujące treści ważne dla algorytmu Google.

 • Miesiące 2-12Miesiące 2-12Optymalizujemy treści i dodajemy nowe

  Optymalizujemy istniejące treści i zgodnie z planem publikujemy nowe treści. Tworzymy treści od zera lub poprawiamy istniejące. Możesz u nas zamówić infografiki, grafiki, ebooki i inne popularne formy.

 • Miesiące 2-12Miesiące 2-12Budujemy autorytet Twojej domeny

  Optymalizujemy profil linków prowadzących do Twojej strony, pozyskujemy nowe linki z DA powyżej 25. Naturalnie wspieramy Twoja domenę w budowaniu autorytetu. 

Cennik SEO i Pozycjonowania stron

SEO Lokalne

od1500PLN

 • Strategia SEO
 • Pozycjonowane frazy lokalne
 • Optymalizacja treści
 • Link Building lokalny
 • 1 artykuł miesięcznie w cenie

SEO Pakiet PL

od3000PLN

 • Strategia SEO
 • Pozycjonowane frazy generyczne i long tail
 • Optymalizacja treści
 • Link Building krajowy
 • 2 artykuły miesięcznie w cenie

SEO Ecommerce

od3500PLN

 • Strategia SEO
 • Pozycjonowane generyczne, produktowe, brandy producentów
 • Optymalizacja treści, produktów, kategorii i bloga
 • Link Building krajowy

SEO Zagranica

od5000PLN

 • Strategia SEO
 • Pozycjonowane frazy w języku danego kraju
 • Optymalizacja treści
 • Link Building lokalny i globalny
 • 2 artykuły miesięcznie w cenie napisane przez "native speaker

Pytania i odpowiedzi

Pozycjonowanie stron internetowych to proces wymagający wielu działań w wielu obszarach takich jak strona techniczna, budowanie treści i ich optymalizacja oraz budowanie autorytetu. Koszt pozycjonowania zależy od agencji SEO jej modelu pracy, tego jakie frazy pozycjonujemy i ile pracy wymagają działania w wymienionych tematach. Ważne jest by klient miał też na uwadze jakość obsługi co jest też kosztem wchodzącym w skład działań SEO. Każdy przypadek wymaga indywidualnej wyceny.

Pozycjonowanie sklepu internetowego to działanie podobne do typowego pozycjonowania stron internetowych. Co to jest SEO e-commerce i dlaczego ma to znaczenie? Optymalizacja witryn pod kątem wyszukiwarek (SEO) to proces generowania bardziej organicznego (tj. Bezpłatnego, naturalnego) ruchu z witryn takich jak Google, Bing, Yandex, Baidu i Yahoo. SEO dla sklepu różni się tym, że struktura sklepu jest specyficzna co ma wpływ na podejmowane działania. To co wyróżnia pozycjonowanie sklepu internetowego to podstrony z produktami, kategorie oraz wysoki poziom konkurencji. SEO dla ecommerce jest droższe z natury.

Pozycjonowanie sklepu wymaga Strategii SEO która składa się:

 1. Dobrze przygotowaną analizę słów kluczowych wyszukiwanych przez klientów.
 2. Architektura witryny oparta na strategii “Pillar Pages” wykorzystującej naturalne linkowanie śródtekstowe.
 3. Optymalizację słów kluczowych w metatagach i treści.
 4. Techniczne SEO, które zapewni wyszukiwarkom wydajne indeksowanie strony.
 5. Lokalne SEO, aby pomóc w pozyskiwaniu lokalnego ruchu organicznego.
 6. Content marketing w celu rozszerzenia puli słów kluczowych i pozyskiwanie ruchu w górnej części lejka sprzedażowego.
 7. Pozyskiwanie linków, co poprawi autorytet Twojej witryny.
 8. Mierzenie sukcesu SEO za pomocą narzędzi takich jak Google Analytics czy Ahrefs.
Pozycjonowanie lokalne to działania podjęte w mniejszej skali geograficznej. Przeważnie dotyczy miasta lub małego regionu. SEO lokalne jest odmianą zwykłego SEO i ma na celu zapewnienie, że Twoja firma zostanie znaleziona w wyszukiwarkach, takich jak Google i Bing, przez osoby wyszukujące usług i towarów w swojej okolicy. Frazy ważne w pozycjonowaniu lokalnym składają się ze słowa generycznego plus lokalizacja. Dobrym przykładem jest fraza “pozycjonowanie Warszawa”.
Pozycjonowanie stron rozliczane jest na wiele sposobów. Najpopularniejszy to rozliczenie ze stałą opłatą, nazywany też “flat fee”. Kolejny model to opłata stała plus opłata za sukces. Jest jeszcze wersja pozycjonowania na frazy ale jej nie polecam.
 1. Indeksowanie Twojej strony powinno być proste i szybkie dla Google, optymalizuj stronę tak by nie zawierała błędów, ułatwisz dzięki temu to ,ż wyszukiwarka szybko i bez problemów przeczyta Twoją witrynę WWW
 2. Atrakcyjne treść, które będą najlepszą odpowiedzią na zapytania użytkowników wyszukiwarki. Podążaj za intencją pytań i pytających.
 3. Słowo kluczowe zoptymalizowane w celu przyciągnięcia wyszukiwarek i wyszukiwarek
 4. Szybkość ładowania strony i użyteczność Twojej strony przekona nie tylko algorytm ale też czytających użytkowników.
 5. Treści warte udostępniania, wygenerują Ci naturalne linki które wpłyną na autorytet Twojej Strony.
 6. Tytuł, znaczniki Meta Title i Description, optymalne adresy URL, zwiększą CTR Twoich linków w wynikach wyszukiwania Google.
 7. Snippet/schema markup, spowodują że wyróżnisz się w wynikach wyszukiwarki, SERP

SEO jest to proces polegający na budowaniu zaufania wyszukiwarki do Twojej domeny i strony internetowej. Jak każdy proces wymaga czasu i w zależności od kategorii tematycznej może to zająć od 12 do 36 miesięcy, by Twoja domena była traktowana jak jeden z kluczowych graczy w danym temacie. Celem każdej agencji SEO jest zbudowanie autorytetu zgodnie ze wszystkimi standardami bezpieczeństwa.

Butikowa agencja SEO różni się podejściem biznesowym. Nie skupiamy się na pozyskiwaniu dużej ilości klientów a  jakości dostarczanych usług. Związane jest to z większymi kosztami prowadzonych działań ale w zamian klient otrzymuje pełną uwagę i skupienie na jego celach biznesowych. W butikowej agencji SEO takiej jak Kordowski Digital pracujesz z bardzo doświadczonymi ekspertami SEO. Wadą agencji butikowej jest to że wchodzimy w Biznes naszego klienta bardzo głęboko co sprawia, że współpraca jest nastawiona na lata i związana jest z wyższymi kosztami.

Czy pozycjonujemy w innych krajach? Tak jak najbardziej. Mamy doświadczenie w działaniach SEO w Niemczech. Jeśli jesteś zainteresowany pozycjonowaniem w Niemczech napisz do nas.

Czy pozycjonujemy na innych kontynentach? Tak jak najbardziej. Mamy doświadczenie w działaniach SEO w Stanach Zjednoczonych. Jeśli jesteś zainteresowany pozycjonowaniem w USA napisz do nas. Pozycjonujemy strony anglojęzyczne. 

Pozycjonowanie we Francji jest bardzo ciekawym doświadczeniem. Wynika to ze specyfiki kraju nad Loarą. SEO we Francji wymaga doświadczenia i znajomości specyfiki francuskiego runku mediowego. Czy możemy ci pomóc w SEO w tym kraju? Tak zapraszam do kontaktu.

Kordowski Digital Agencja SEO

Zapytaj o wstępną analizę Twojej strony. Dostarczymy ją za darmo!

Zanim zapytasz o więcej szczegółów sprawdź swoją stronę! Pomożemy Ci podjąć przemyślaną decyzję w trakcie wyboru agencji!