Najbliższy webinar! Zapisz się!

MARCIN KORDOWSKI WEBINARY

Webinary SEO

Webinary SEO

Poniższe webinary, w których brałem udział dotyczą ogólnie tematów z zakresu jakim się zajmuję. Są to webinary SEO Kordowski Digital, Marketing Automation i CRM prowadzone w ramach projektów SEOmatch i Tarcza Antykryzysowa Senuto. 

Webinary Kordowski Digital - Marcin Kordowski

Ecommerce na co zwracać uwagę przy wyborze silnika sklepu

CEL Webinaru

Na jakie parametry nowego silnika sklepu internetowego zwrócić uwagę? Co może pomóc a co przeszkodzić w budowie ekonomicznie efektywnego biznesu online?

HARMONOGRAM

 1. 15:00 to 15:15: Przydatne funkcjonalności w sklepie internetowym
 2. 15:15 to 15:30: Porównanie najpopularniejszych silników sklepu
 3. 15:30 to 15:45: Internetowe kanały sprzedażowe  
 4. 15:45 to 16:00: Przykładowy media plan dla sklepu i jego omówienie 
 5. 16:00 to 16:10: Pytania

Jak pozyskać wartościowe linki?

CEL Webinaru

Zapoznaj się z najskuteczniejszymi metodami pozyskiwania linków. Porzuć to, co dostępne dla wszystkich na rzecz Ciekawego i przyciągającego uwagę Contentu!

HARMONOGRAM

 1. 15:00 – 15:15: To, co odeszło, już nie wróci! Linki dostępne dla wszystkich nie są dla Ciebie.
 2. 15:15 – 15:30: Sposoby wyszukiwania ciekawych wydawców.
 3. 15:30 – 15:50: Jakie treści przyciągają uwagę!
 4. 15:50 – 16:00: Jak się komunikować z wydawcami.
 5. 16:00 – 16:10: Pytania

"Jak tworzyć treści dla wyszukiwarek i ludzi"

HARMONOGRAM

 1. pierwsze 5 min: Kim jestem i dlaczego warto zostać na tym webinarze. 🙂
 2. 6-16 min spotkania: Intencja poszukiwacza, jak słowo może zmienić Twoją stronę.
 3. 17-17 min spotkania: Persona i jej cechy, czy warto ustawiać się pod wiatr?
 4. 18-28 min spotkania: Pillar Pages i lejki treści, od słowa do konwersji
 5. 28-40 min spotkania: Studium przypadku, sklep z winem. 
 6. 40-45 min spotkania: Pytania

Webinary dla SEOmatch

Webinar dla Tarcza Antykryzysowa Senuto

Dlaczego warto oglądac nasze webinary!

Webinaria SEO dają wyjątkową i cenną możliwość uczenia się od ekspertów z branży. Jeśli masz okazję obejrzeć webinar SEO i poszerzyć swoją wiedzę na temat najnowszych trendów SEO i najlepszych praktyk nie wahaj się, skorzystaj! Nasze webinary dotyczą wielu aspektów SEO. Oglądając i słuchając na pewno dowiesz się jak my podchodzimy do trudnych przypadków i jak osiągamy sukcesy!

Pomoże Ci to podejmować lepsze decyzje dotyczące wdrażania strategii SEO. Dzięki wymianie pomysłów z innymi osobami z branży będziesz na bieżąco z tym, co dzieje się obecnie i co będzie się działo w przyszłości!

Jeśli więc chcesz stać się lepszym specjalistą w dziedzinie SEO lub potrzebujesz kilku dodatkowych porad, które możesz dodać do swojego zestawu narzędzi SEO, udział w naszych webinariach SEO jest zdecydowanie obowiązkowy.

Jakie tematy poruszamy na Webinarach SEO

Tematyka ogólna SEO: webinary SEO

Co to jest SEO? Jest to skrót od Search Engine Optimization (Optymalizacja dla wyszukiwarek) i ważne narzędzie, które strony internetowe wykorzystują do zwiększenia swojej widoczności w popularnych wyszukiwarkach. SEO obejmuje optymalizację treści z użyciem określonych słów i fraz kluczowych, optymalizację stron internetowych i budowanie linków. Stosując się do najlepszych praktyk SEO, właściciele stron internetowych mogą zwiększyć swoje szanse na bycie zauważonym przez docelowych odbiorców i uzyskanie wyższej pozycji na stronach wyników wyszukiwania.

Optymalizacja Treści: webinary SEO

Optymalizacja treści w SEO polega na odpowiedniej strukturze i nasyceniu odpowiednimi frazami i ich semantycznymi wariacjami, dzięki czemu twoja strona będzie się wyświetlać wśród najlepszych stron w SERP. Aby to osiągnąć, powinieneś tworzyć treści wysokiej jakości, optymalizować istniejące treści, przez uaktualnianie i stałą kontrolę konkurencyjności tych treści. Podejmując te kroki, będziesz w stanie poprawić widoczność swojej strony w wyszukiwarkach.

Optymalizacja Techniczna: webinary SEO

Co to jest techniczne SEO? Jest to ważna część SEO, która skupia się na poprawieniu technicznych elementów stron internetowych, aby zmaksymalizować ich widoczność na stronach wynikowych wyszukiwarek. Obejmuje ona optymalizację struktury i kodu strony, przyspieszenie ładowania strony i upewnienie się, że boty indeksujące z wyszukiwarek wykonują swoją pracę prawidłowo. Ponadto wymaga to od nas wychwycenia błędów i wprowadzenia poprawek, aby strona była prawidłowo indeksowana. Powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na te czynniki, ponieważ dbanie o nie da naszej stronie dużo większe szanse na osiągnięcie wyższych pozycji w rankingu!

Linkowanie w SEO: webinary SEO

Linkowanie to kolejna składowa wszystkich działań w SEO. Ze względu na historię jest też owiana wieloma mitami. Link building to nic innego jak budowanie autorytetu. Nie zbuduje się go, poprze sztuczne linkowanie, z tzw. zaplecza. Autorytet domeny buduje się latami przez znakomite treści, mądre wypowiedzi i wiernych czytelników i fanów. Dlatego warto pamiętać o tym, co jest naprawdę wartościowe i długoterminowe! O tym tez mówimy na naszych webinarach SEO.

Strategia SEO: webinary SEO

Jeśli chodzi o strategię SEO i nasze webinary to staramy się przekazać nasze 18-letnie doświadczenie w budowaniu długoterminowych strategii widoczność serwisów wynikach wyszukiwarek. Dzięki temu, że zakres naszych doświadczeń jest bardzo szeroki zarówno geograficznie, jak i tematycznie mamy wiele ciekawych porad jednakowo dla właścicieli e-commerce z Polski jak też biznesów w różnych kategoriach w USA, Hiszpanii, Meksyku, Niemczech czy Gruzji. Podejście strategiczne w SEO jest nie mniej istotne niż Optymalizacja Treści, Optymalizacja Techniczna czy link Building.

Graf reputacji domeny marcinkordoski.com
Graf reputacji domeny marcinkordoski.com

FAQ

 • Czy webinary SEO Kordowski Digital są darmowe

  Tak, webinary Kordowski Digital są darmowe. Na każdym webinarze przedstawiamy inne tematy dotyczące Digital Marketing i SEO.

 • Czy oferujecie dedykowane, płatne webinary?

  Tak, mamy w ofercie dedykowane warsztaty online. Na takie warsztaty przygotowujemy analizy dla klienta i wspólnie omawiamy ich efekty. Taki webinar to wersja online warsztat SEO.

MASZ PYTANIE?

Skontaktuj się z nami

Potrzebujesz szkolenia lub wsparcia w Twoich projektach? Odezwiemy się w Ciągu 2 dni roboczych.  img