USŁUGA CRM

CRM
Zarządzanie relacjami

DLACZEGO WARTO KORZYSTAĆ Z CRM?

CRM to efektywne zarządzanie komunikacji z klientam

Zintegruj działania sprzedażowe i marketingowe jednym narzędziu. Nie wiesz jaki CRM wybrać? Może potrzebujesz całego zestawu narzędzi? Pomożemy Ci podjąć decyzję na podstawie Twoich potrzeb!

CO CI PROPONUJEMY

Jak CRM może wesprzeć rozwój Twojego biznesu?

CRM to znakomite narzędzie wspierające sprzedaż i zarządzanie relacjami z klientami.
strategy@3x (1)

01
Strategia CRM

Zastanawiasz się jak zwiększyć zwrot inwestycji z jednego klienta? Nie wiesz jak reagować na zachowania użytkowników i jak je efektywnie wykorzystać w sprzedaży? Masz problem z utrzymaniem klientów? Nasza strategia jest dla Ciebie. Możemy Ci przygotować plan działań i wesprzeć Cię w implementacji jej w życie.

integracja@3x

02
Integracja CRM

Integracja CRM z Marketing Automation i innymi narzędziami, to klucz do poprawnej komunikacji z istniejącymi klientami. Integracja i zarządzanie danymi to obecnie jeden z najbardziej istotnych elementów wpływających na wartość sprzedaży. W oparciu o dane i zachowania użytkowników można planować kampanie sprzedażowe i marketingowe. Generować większe ROI i poprawiać User Experience.

konsultacje@3x

03
Konsultacje CRM

W ramach konsultacji pomożemy Twojemu zespołowi zoptymalizować pracę z CRM. Jeśli potrzebujesz wsparcia w wyborze to również w ramach konsultacji zrobimy to dla Ciebie. W przypadku dużych organizacji pomożemy zoptymalizować procesy i wesprzemy merytorycznie zespoły odpowiedzialne za obsługę CRM.

szkolenia@3x

04
Szkolenia CRM

Jeśli masz strategię i korzystasz z CRM możemy przeszkolić Ciebie czy Twój zespół do pełniejszego wykorzystania możliwości narzędzia. Praktyczne warsztaty pomogą Twojemu zespołowi lepiej wykorzystać wiedzę biznesową i przyłożyć na konkretne efekty. Budowa Persony czy segmentacja będą łatwiejsze. CRM wesprze marketing nie tylko sprzedaż. Znalezienie podobnych użytkowników do Twoich obecnych klientów zwiększy efektywność reklam oraz ROI.

points bg 1

MAMY COŚ DLA CIEBIE

Napisz do Nas a otrzymasz darmową poradę.

Opierając się na aszych doświadczeniach przygotujemy Ci wstępną analizę Twojej strategi CRM.    img