Audyt i wdrożenie Google Analytics

Audyt Google Analytics

Dlaczego warto zainwestować w audyt Gopogle Analytics?

Czy warto zrobić audyt Google Analytics?

Konfiguracji konta Google Analytics jest usługą jednorazową. Najważniejsze etapy to konfiguracja Google Tag Manager i instalacja kodów śledzenia GA i innych, Ustawienie celów i konfiguracja modułu E-commerce. Dodatkowo w usłudze dostępne są niestandardowe integrację formularzy, połączeń z CRM, Marketing Automation i Google Ads

ANALITYKA PRZYJAZNA UŻYTKOWNIKOM!

Dlaczego warto przeprowadzić audyt Google Analytics?

Jak mierzyć efekty w różnych atrybucjach?
audyt@3x

01
Audyt Konta Google Analytics

Jeśli masz instalację Google Analytics ale nie jesteś pewien czy jest ona poprawna, skontaktuj się z nami. W ramach naszej usługi audytu przygotujemy dla Ciebie rekomendacje dzięki, którym Twoje konto Google analytics będzie pracowało dla Ciebie. Poprawnie zbierane dane to klucz do trafnych decyzji biznesowych.

konfiguracja@3x

02
Konfiguracja Google Analytics dla Sklepu Internetowego

W przypadku Analityki w sklepach internetowych ważne jest zrozumienie potrzeb i najważniejszych mierników sukcesu. Konfiguracja Google Analytics Powinna odzwierciedlać i mierzyć te cele. Dlatego konfiguracja modułów e-commerce, lejków sprzedażowych i celów to główny element naszej pracy.

integracja@3x

03
Integracja z CRM

W ramach usługi konfiguracji konta Google Analytics zintegrujemy dla ciebie Wszystkie narzędzia zewnętrzne. CRM czy Marketing Automations skonfigurujemy komunikację pomiędzy wszystkimi narzędziami. Google Tag Manager pozwoli Ci zarządzać wszystkimi integracjami z jednego miejsca.

integracja_1@3x

04
Integracja GA z Google Ads

Poprawna integracja Google Ads i Google Analytics zagwarantuje prawidłową optymalizacją pod kątem konwersji i ROAS. Wymiana informacji pomiędzy kontem GA i Google Ads powinna się odbywać bez zakłóceń. Dodatkowo Konfiguracja z Google Merchant czy Google Search Console umożliwia scentralizować dane w jednym miejscu.

points bg 1

Audyt Google Analytics Cennik

Wprowadzenie poprawek do Google Analytics

godzina250PLN

 • Ustawienie celów
 • Integracja z Google Ads
 • Integracja z Google Tag Manager
 • Integracja z Google Search Console
 • Raporty niestandardowe
 • Integracja z Google Data Studio
 • Integracja z CRM
 • Inne poprawki i zmiany na koncie

Ustawienie Konta GA i GTM dla Ecommerce

godzina250PLN

 • Ustawienie celów
 • Integracja z Google Ads
 • Integracja z Google Tag Manager
 • Integracja z Google Search Console
 • Raporty niestandardowe
 • Integracja z Google Data Studio
 • Integracja z CRM
 • Ustawienie Modułu Ecommerce
 • Inne poprawki i zmiany na koncie

Audyt Konta Google Analytics i Google Tag Manager

audyt2000PLN

 • Przygotowanie rekomendacji dla GTM
 • Przygotowanie rekomendacji dla GA
 • Przygotowanie rekomendacji integracji z systemami zewnętrznymi, CRM, Marketing Automation i innymi
 • Po przekroczeniu 10 godzin roboczych naliczane są koszty według cennika

Audyt Google Analytics to szczegółowa analiza konfiguracji i sposobów wykorzystania Google Analytics. Celem audytu jest upewnienie się, że twoja strona internetowa i ustawienia Google Analytics są skonfigurowane prawidłowo, aby twój biznes mógł uzyskać pełne korzyści z narzędzia analitycznego. Audyt obejmuje badanie celów i wskaźników efektywności (KPI), ustawień segmentacji, typów danych wejściowych oraz identyfikację luk w raportach. Przy pomocy audytu można identyfikować problemy i niwelować je poprzez modyfikację raportów lub zmiany w konfiguracji aplikacji.

Tak w ramach oferty wdrażania i optymalizacji konta Google Analytics przygotowujemy wstępną analizę konta. Na jej podstawie możesz podjąć decyzje, jakie chcesz mieć ustawienia oraz jakie raporty chcesz mieć zoptymalizowane. 

Google Analytics to jedno z najbardziej zaawansowanych narzędzi do analizowania ruchy na Twojej stronie internetowej. Google Analytics posiada bardzo zaawansowane raporty w których możesz znaleźć wiele informacji i danych, które będą Ci bardzo przydatne do działań biznesowych, sprzedażowych i marketingowych.

Dodawanie na stronie Google Analytics można wykonać na kilka sposobów. Pierwszym i najpopularniejszym jest dodanie tagu z kodem Google Analytics w kontenerze Google Tag Manager. Jest to rekomendowana opcja przez nas. Dzięki temu możesz zachować porządek w kodach Twojej strony i zarządzać nimi z jednego miejsca. Google Tag Manager jest darmowym narzędziem. 

Menedżer tagów Google to bezpłatne narzędzie, które umożliwia zarządzanie i wdrażanie tagów marketingowych (fragmentów kodu lub pikseli śledzących) w witrynie (lub aplikacji mobilnej) bez konieczności modyfikowania kodu.

Wszystko, co musisz zrobić, to przejść do Google Analytics i kliknąć trybik „Administrator” w lewym dolnym rogu. Przejdź do „Wyświetl ustawienia” i zaznacz pole wyboru „Wyklucz wszystkie trafienia od znanych botów i pająków”.

Odsłona to wyświetlenie strony w witrynie śledzonej przez kod Analytics. Jeśli użytkownik kliknie ponownie załaduj po wejściu na stronę, jest to liczone jako dodatkowa odsłona. Niepowtarzalna odsłona reprezentuje liczbę sesji, podczas których dana strona była wyświetlana raz lub więcej razy.

COŚ OD NAS

Zapytaj o darmową analizę wstępną!

Poznaj podstawowe informacje na temat tego jak obecnie masz zoptymalizowane konto Google Analytics.  img