PPC, GOOGLE ADS

Google Ads
Kampanie PPC

PROWADZENIE KAMPANII GOOGLE ADS

Działania PPC w Google Ads to znakomity sposób na pozyskiwanie klientów.

Kampanie Google Ads to sprawdzony sposób na pozyskanie klientów. Dzięki elastyczności jest to, kanał marketingowy znakomity do prowadzenia targetowanych kampanii.

MAMY TO CO NAJLEPSZE DLA CIEBIE

Jak Google Ads może Ci pomóc w Twoim biznesie?

Nasz zespół pomoże Ci w dobraniu właściwej strategii Google Ads.
strategy@3x 1

01
Przygotowanie Strategii PPC

Zanim zaczniemy prowadzić kampanie PPC dla Ciebie, przygotujemy strategię, która będzie zawierała plan działań dopasowany do charakterystyki Twojej usługi czy produktu. Dobranie właściwych słów kluczowych w kontekście celów biznesowych oraz dopasowanie komunikacji do poszczególnych etapów lejka sprzedażowego pozwoli nam zrealizować Twoje cele.

kampanie@3x

02
Kampanie PPC dla Sklepów Internetowych

Dedykowane działania w Google Ads dla sklepów internetowych pozwoli Ci generować sprzedaż oraz budować świadomość Twojej marki. Remarketing, kampanie produktowe, reklama video i display, reklama w wyszukiwarce to nie jedyne metody pozyskiwania nowych klientów.

audyt@3x

03
Audyt działań PPC

Masz specjalistę lub agencję prowadzącą dla Ciebie działania w Google Ads i nie jesteś pewien, że działa ona zgodnie z najlepszymi praktykami? Daj nam znać, pomożemy Ci przeanalizować Twoje konta i kampanie. Dzięki temu poprawimy pracę Twojej Agencji. Audyt kampanii Google Ads wart jest Twojej ceny.

prowadzenie kampanii@3x

04
Prowadzenie Kampanii Google Ads

Na podstawie przygotowanej Strategii PPC prowadzimy kampanie w Google ads. Zgodnie z przygotowanym harmonogramem prowadzimy kampanie tak by Twoje cele dzięki naszym działaniom były zrealizowane.

points bg 1

Cennik PPC

Kampania Google Ads Lokalna

500PLN

 • Analiza słów kluczowych
 • Zbudowanie struktury kampanii
 • Połączenie z Google Analytics
 • Dodanie conwersji
 • Dodanie odbiorców do remarketingu
 • Optymalizacja kampanii

Kampania Google Ads Krajowa

1000PLN

 • Analiza słów kluczowych
 • Zbudowanie struktury kampanii
 • Połączenie z Google Analytics
 • Połączenie z Google Tag Manager
 • Dodanie conwersji
 • Dodanie odbiorców do remarketingu
 • Optymalizacja kampanii

Kampania Google Ads Ecommerce

1500PLN

 • Analiza słów kluczowych
 • Zbudowanie struktury kampanii
 • Połączenie z Google Analytics
 • Połączenie z Google Tag Manager
 • Połączenie z Google Merchant Center
 • Dodanie conwersji
 • Dodanie odbiorców do remarketingu
 • Synchronizacja z CRM, segmentacja odbiorców
 • Optymalizacja kampanii

Co to jest PPC?

Pay-per-click  to skuteczny model reklamy cyfrowe. Dzięki pay-per-click możesz płacić za każde kliknięcie w reklamę i zazwyczaj możesz cieszyć się z dużego zwrotu z inwestycji. Oczywiście dzieje się to tylko wtedy gdy Twoje reklamy działają prawidłowo. Co więcej, reklamy pay-per-click mogą przybierać różne formy, takie jak tekst, obrazy, filmy lub ich kombinacje. Znajdziesz je w wyszukiwarkach, na stronach internetowych, w mediach społecznościowych – praktycznie wszędzie!

Coraz więcej firm korzysta z reklam PPC, a udane kampanie dają im przewagę nad konkurencją. Niezależnie od tego, czy jesteś początkujący w świecie PPC, czy też jesteś doświadczonym użytkownikiem, Ten Model jest dla Ciebie. Słowem kluczowym jest fraza “skuteczne kampanie”, warto nas sprawdzić i porównać z konkurencją!

Jak optymalizaujemy kampanie?

Stworzenie udanej kampanii Pay Per Click wymaga czegoś więcej niż tylko licytowania odpowiednich słów kluczowych. Stworzenie odpowiednich list słów kluczowych, ścisłych grup słów kluczowych i właściwych tekstów reklam, to sposób na to, by potencjalny klient zobaczył dokładnie to, co masz do zaoferowania.

Ważne jest również, aby zoptymalizować strony docelowe za pomocą treści, które odpowiadają na konkretne zapytania użytkowników wyszukiwarki. Dodatkowo zawierają wyraźne wezwanie do działania. Wynik jakości to sposób, w jaki Google mierzy skuteczność Twoich kampanii PPC pod względem jakości, trafności i ogólnej efektywności. Im lepszy wynik jakości, tym niższe koszty i większa uwaga potencjalnych klientów. Nie zapominaj o tym, jak ważne jest, by kopia reklamy zachęcała potencjalnych klientów i jak przyciągające uwagę obrazy w reklamach displayowych lub społecznościowych również przykuwają ich uwagę.

Powierz nam swoje kampanie a wszystkie te punkty spełnimy dla Ciebie!

Jak działają kampanie PPC?

Reklama typu pay-per-click umożliwia marketerom dotarcie do użytkowników Internetu, którzy aktywnie poszukują ich usług. Jak to dokładnie działa? Kiedy tworzysz kampanię reklamową pay-per-click, ustalasz budżet i ustawiasz stawkę za kliknięcie za określone słowo lub frazę kluczową.

Kiedy ktoś wyszukuje to słowo lub frazę, Twoja reklama może się pojawić w wynikach wyszukiwania kampanii.

Czynniki takie jak budżet i oferta decydują o tym, gdzie i kiedy pojawia się reklama, a także o tym, ile zapłacisz za każde kliknięcie. Im lepiej zoptymalizujesz swoje kampanie pod kątem trafności i wiarygodności, tym więcej kliknięć pozyskasz.

Jak zarządzamy kampaniami Googel Ads?

Aby uzyskać jak najwięcej korzyści z kampanii PPC i uczynić je jak najbardziej efektywnymi, stale optymalizujemy słowa kluczowe związane z Twoją działalnością.

Śledzimy trendy na rynku, by nie przegapić nowych zapytań i nie stracić potencjalnych klientów. Na przykład analizujemy kosztowne słowa kluczowe i  jeśli nie przynoszą dobrych wyników wyłączamy je.

Segmentujemy grupy reklam na mniejsze, bardziej ukierunkowane, a następnie dostosowujemy treść i wezwanie do działania (CTA)na stronach docelowych, aby zapewnić maksymalny współczynnik konwersji.

Pamiętamy o dodaniu negatywnych słów kluczowych, co pomaga nam poprawić trafność kampanii, tak abyś nie wydawał pieniędzy tam, gdzie nie jest to potrzebne. 

Mamy uczciwe podejście do pracy i obsługi Twoich kampanii! Skuteczność to nasza druga nazwa Firmy 🙂

WSTĘPNY AUDYT KONTA GOOGLE ADS

Zapytaj o Wstępny Audyt PPC!

Zanim zapytasz o więcej szczegółów sprawdź swoją stronę! Pomożemy Ci podjąć przemyślaną decyzję w trakcie wyboru agencji PPC.  img