SEOMatch Senuto

senuto
Oceń Nas post

SEO Match Senuto to najnowszy projekt ze stajni Senuto Damiana Sałkowskiego. To projekt, który mam przyjemność prowadzić. To innowacyjne narzędzie będzie pomagało firmom szukającym skutecznej agencji SEO. Wystarczy, uzupełnić dane w formularzu a algorytm dobierze najskuteczniejsze trzy agencje w temacie. Wybrane trzy agencje odezwą się do klienta i zaprezentują swoje oferty.

Korzyści dla klienta w SEOMatch Senuto

Najważniejsze korzyści dla klienta to:

  1. Nie musi sam szukać agencji SEO.
  2. Nie musi liczyć na subiektywne rekomendacje znajomych.
  3. Algorytm na podstawie danych zbieranych od kilku lat, dla ponad miliona zapytań dobierze agencje najskuteczniejsze w danej kategorii tematycznej.
  4. Jeśli klient prawidłowo uzupełni dane o planowanym budżecie miesięcznym, będzie miał agencje, której koszty będą szyte na miarę, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej skuteczności.
  5. Klient otrzyma wsparcie nie od znajomych, tylko na podstawie twardych danych.
  6. Docelowo twarde dane o skuteczności uzupełnimy także o dane wynikające z poziomu obsługi, czyli User Experience związanego z agencjami.

Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy od korporacji po lokalne firmy rodzinne. Wystarczy, że podacie dane kontaktowe i szczegóły projektu: miesięczny budżet, domenę i domenę konkurencji, a w ten bez kosztowy sposób otrzymacie dostęp do najlepszych agencji w Polsce.

Korzyści dla Agencji w SEOMatch Senuto

Agencje, które przystąpią do programu, będą mogły liczyć na wiele zapytań predefiniowanych. Zapytania będą przygotowane i będą pasowały do ustalonych kryteriów tematycznych, budżetowych oraz będą rozgrzane do czerwoności przez nasz działania wspierające pozyskiwanie zapytań.

Zapraszamy tylko te agencje, które mają udokumentowane sukcesy i mają szansę być wskazane przez nasz algorytm. Jeśli agencja nie ma sukcesów, to jest bliskie zeru prawdopodobieństwo na to, że zostanie wybrana. Twarde dane o widoczności weryfikują bardzo trafnie skuteczność.

Zapraszam do współpracy wszystkich, którzy się nie boją konkurencji. Myślę, że bycie w gronie najlepszych wzmocni te mocne agencje oraz te aspirujące poprzez merytoryczne i skuteczne kampanie. Możecie się zgłaszać przez formularz

Korzyści dla całej branży SEO

SEOMatch wniesie wiele ożywienia w tę część marketingu, jaką jest SEO. Do tej pory nie było sposobu na niezależną weryfikację skuteczności agencji przed podjęciem przez klienta współpracy. SEOMatch jako niezależny arbiter rozwiązuje ten problem.

Najważniejszą zmianą, jaką chcemy wprowadzić, to jest zaprzestanie walki ceną i przestawić ją na walkę jakością i skutecznością. Bez wsparcia agencji i zmiany ich mentalności nie uda nam się tego zrobić. Wiem już po wielu rozmowach z pierwszymi wybranymi Agencjami SEOMatch wpisuje się w ich strategię zmiany w branży SEO. Wiemy, że pojawią się malkontenci i będą oni próbowali podważyć nasz autorytet.

Cieszę się, że cała koncepcja opiera się na weryfikowalnych danych. Powoduje to, że nie musimy się martwić. Dane same się obronią.

Podsumowanie

SEOMatch to innowacyjne narzędzie wsparte o dane. Jako klient na pewno bym skorzystał z niego przy wyborze agencji. Polecam Wam klienci, sprawdźcie nas!

Artykuł uaktualniony 3 lata

Marcin Kordowski
Marcin Kordowski
17 lat doświadczenie w Digital Marketing i SEO, wykładowca PW, trener, bloger i praktyk. Projekty w ponad 30 krajach, specjalizuje się w branży finansowej, medycznej i e-commerce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *