Najlepsze wtyczki do wordpress do LP

Najlepsze wtyczki do wordpress do LP

Najlepsze wtyczki do wordpress do LP

Oceń Nas post

Porównanie najlepszych wtyczek LP WordPress (2022)

Szukasz łatwego i elastycznego sposobu budowania stron docelowych(LP) w WordPress? Potrzebujesz wtyczki do budowy strony docelowej, która umożliwia szybkie tworzenie stron docelowych za pomocą prostych narzędzi przeciągania i upuszczania bez pisania kodu? W tym artykule przejrzymy się kilku z nich.

Najlepsze wtyczki strony docelowej WordPress

Dlaczego warto korzystać z wtyczki strony docelowej dla WordPress?
Jeśli utworzyłeś witrynę internetową, bloga możesz w pewnym momencie potrzebować strony dedykowanej sprzedaży. Do takich sytuacji dochodzi dość często. Warto w tedy skorzystać z edytora drop and down.

Strony docelowe pomagają poprawić konwersje i przekonać więcej odwiedzających do zakupów.

Wiemy, że większość właścicieli firm i początkujących użytkowników WordPress nie jest obeznana z technologią i nie jest w stanie samodzielnie pisać kodu. Właśnie tym osobom może pomóc wtyczka do budowy i edycji strony docelowej WordPress.

Te wtyczki są dostarczane z kilkoma gotowymi szablonami z narzędziami przeciągania i upuszczania w celu ich edycji lub tworzenia własnych stron docelowych od zera. Zapewnia to swobodę szybkiego tworzenia stron docelowych kampanii marketingowych bez konieczności zatrudniania programisty. Możesz ponownie używać szablonów, tworzyć nowe i budować własną bibliotekę gotowych do wdrożenia projektów.

Nasze kryteria tego porównania to: łatwość użycia, elastyczność i możliwości projektowe. Wszystkie wtyczki wymienione na tej liście są dostosowane do urządzeń mobilnych.

Landingi.com

Landingi.com to intuicyjna i łatwa w użyciu platforma, która dodatkowo ma przystępne ceny i świetne wsparcie. Byliśmy zachwyceni zespołem obsługi klienta, który wysłuchał naszych wątpliwości i podał realne rozwiązania. Narzędzie do budowania stron jest proste i skuteczne w pozyskiwaniu klientów.

Wsparcie jest zawsze dostępne, a na stronie internetowej można znaleźć wiele pomocnych informacji. Jednym z drobnych problemów było to, że kiedy edytowaliśmy układ mobilny, nie można było przenieść elementu z jednej sekcji do drugiej bez uprzedniego przejścia do widoku desktopowego. Dodatkowo mieliśmy wrażenie, że strony docelowe potrzebują więcej szablonów, szczególnie szablonów konwersji co mogłoby znacznie usprawnić pracę. Ze wszystkich dodatków do WordPress landingi.com są najskuteczniejszym rozwiązaniem, jakie miałem okazję przetestować.

Beaver Builder

Horizontal Light

Beaver Builder to popularna wtyczka do budowy stron docelowych w WordPress. Zawiera dziesiątki gotowych szablonów, które można wykorzystać jako punkt wyjścia do budowy własnych stron docelowych.

Edycja stron docelowych jest dziecinnie prosta dzięki niezwykle intuicyjnej metodzie drug and drop w Beaver Builder. Po prostu wskaż i kliknij dowolny element na stronie, aby edytować jego właściwości. Możesz także przenosić je w górę i w dół lub dodawać nowe moduły do swojej strony. Więcej szczegółów można znaleźć w naszym artykule na temat tworzenia niestandardowych układów WordPress za pomocą Beaver Builder

Beaver Builder został zaprojektowany do pracy z dowolnym motywem WordPress. Możesz zmieniać motywy, nie martwiąc się o strony docelowe.

Jeśli w dowolnym momencie zdecydujesz się przestać go używać, zawartość zostanie starannie przeniesiona do domyślnego edytora WordPress.

Jest to zdecydowanie najbardziej przyjazna dla początkujących i łatwa w użyciu wtyczka do budowy Landing Page w WordPress na rynku. Pomimo łatwości użytkowania, wciąż jest wystarczająco uniwersalny, aby tworzyć strony docelowe dla każdego rodzaju witryny i szablonu.

Ceny: od 99 USD za nieograniczoną liczbę stron internetowych i 1 rok wsparcia.

Leadpages

pobrane

Leadpages to kolejna wtyczka do budowy LP w WordPress w modelu drag and drop, umożliwiający błyskawiczne tworzenie stron docelowych. Jest to niezależny od WP kreator stron docelowych. Oznacza, że możesz go używać z witryną WordPress lub bez niej.

Zawiera dziesiątki profesjonalnie zaprojektowanych szablonów, które można wykorzystać jako baza do dalszych prac nad Landing Page. Wszystkie te szablony są zoptymalizowane pod kątem generowania i konwersji sprzedaży. Wtyczka integruje się z wieloma narzędziami do e-mail marketingu.

Edytor drag and drop jest elastyczny i pozwala w prosty sposób dodawać różne elementy, w tym obrazy, tła, tekst, multimedia, przyciski, formularze rejestracji i inne.

Integruje się z najlepszymi usługami e-mail marketingu. W prosty sposób dodaj formularz rejestracyjny do strony docelowej, a następnie kliknij przycisk „Dodaj integrację”.

Ceny: od 35 USD miesięcznie lub 25 USD na miesiąc płatne rocznie.

Elementor

Elementor full logo e1517893596460

Elementor to kolejny łatwy w użyciu kreator stron docelowych WordPress. Jest super szybki i zawiera kilka gotowych szablonów stron docelowych.

Ma niesamowicie szybki interfejs użytkownika z edytorem na żywo. Obszar strony można uporządkować w sekcje i kolumny. Możesz dodawać moduły do kolumn, takie jak przyciski, obrazy, nagłówki, suwaki i inne. Możesz także korzystać z widżetów WordPress i widżetów dodanych przez inne wtyczki WordPress zainstalowane w Twojej witrynie.

Chcesz zbudować stronę od zera? Możesz zacząć od szablonu kanwy Elementora, który oferuje pustą tablicę do tworzenia własnych stron o unikalnym projekcie i układzie. Zobacz to w akcji w naszym przewodniku na temat tworzenia niestandardowych układów WordPress w Elementor.

Ceny: od 49 USD za jedną witrynę z rocznym wsparciem i aktualizacjami.

Divi

divi post 2

Divi to popularna opcja do tworzenia stron docelowych w WordPress. Tworzy go Elegant Themes, jeden z najstarszych sklepów z motywami WordPress na rynku. Jeśli używasz jednego z ich motywów, prawdopodobnie masz już dostęp do Divi.

Zawiera ponad 20 gotowych szablonów. Możesz także tworzyć własne szablony i wykorzystywać je później. Divi jest wyposażony w funkcjonalny edytor stron typu „drag and drop” oraz mnóstwo elementów dodatkowych. Jest bardzo łatwy w obsłudze.

Divi jest dostępny jako motyw ze zintegrowanym edytor, więc możesz go użyć do stworzenia niestandardowego projektu bloga. Jest również dostępny jako samodzielny edytor, który współpracuje z dowolnym innym motywem WordPress.

Ceny: od 89 USD rocznie za nieograniczoną liczbę stron internetowych

OptimizePress

optimizepress logo2

OptimizePress to bardzo ciekawa wtyczka WordPress do stron docelowych i sprzedażowych. Jest to zarówno motyw, jak i wtyczka, dzięki której można go używać z dowolnym innym motywem WordPress.

Istnieje ponad 30 gotowych szablonów. Każdy z nich został zaprojektowany jako strona o wysokim współczynniku konwersji.

Zawiera narzędzie do edycji szablonów stron. OptimizePress wyróżnia się tym, że bezproblemowo łączy się z kilkoma usługami e-mail marketingu i wtyczkami WordPress.

To sprawia, że OptimizePress jest bardzo kompleksowym rozwiązaniem dla stron docelowych.

Ceny: od 97 USD za 3 strony internetowe z rocznym wsparciem i aktualizacjami.

Audyt SEO

Jeśli nie wiesz jakiej wtyczki użyć, by w prosty sposób budować widoczność strony w Google zamów u nas audyt SEO.

Podsumowanie

Patrząc na najlepsze wtyczki edytory stron docelowych w WordPress, warto wskazać jako rekomendację Beaver Builder. Biorąc pod uwagę nasze kryteria jest najlepszą wtyczką do budowy i edycji stron docelowej na rynku.

Ma Relatywnie ładne szablony stron docelowych. Edytor jest intuicyjny, szybki i łatwy w użyciu. Najlepsze jest to, że działa z dowolnym motywem WordPress i jest kompatybilny ze wszystkimi niezbędnymi wtyczkami WordPress.

Mamy nadzieję, że to porównanie pomogło Ci znaleźć najlepsze wtyczki strony docelowej WordPress. Możesz również zobaczyć nasze porównanie najlepszych wtyczek do SEO.

Chcesz zarabiać na blogu przeczytaj.

Źródła

WordPress starsze wersje

Przykłady Landing Pages przygotowane na Landingi.com.

https://marcinkordowski.com/mk-audyt-seo-red/

https://marcinkordowski.com/pozycjonowanie-uk/

https://marcinkordowski.com/pozycjonowanie-niemcy/

Artykuł uaktualniony 3 miesiące

Marcin Kordowski
Marcin Kordowski
17 lat doświadczenie w Digital Marketing i SEO, wykładowca PW, trener, bloger i praktyk. Projekty w ponad 30 krajach, specjalizuje się w branży finansowej, medycznej i e-commerce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *